Izolatérství

    Hlavní naší činností je pokládka a svařování izolačního souvrství proti zemní vlhkosti, gravitační vodě a tlakové vodě. Všechny používané izolační materiály splňují ochranu proti RADONU. Ke svařování používáme horkovzdušné profesionálními přístroje Leister, včetně automatu TWINNY, který vytváří tzv. dvoustopý svár, kterým je garantována nejvyšší možná kvalita svařování v zemních a jezírkových fóliích. Přístroj bez problémů zvládá svařování všech dostupných tipů fólií.

    Nejčastěji aplikujeme fólie na bázi měkčeného PVC, dále polyetylenu HDPE, LDPE (atest na pitnou vodu), asfaltových pásů a bentonitových rohoží. 

Ve fóliích preferujeme české výrobky FATRA Napajedla, JUTA Dvůr Králové nad Labem, LITHOPLAST Brno atd., ale samozřejmě jsme schopni dodat i zahraniční fólie Sikaplan, Alkorplan, Büsscherplan, Vinitex, Protan a jiné.

    Našim cílem je především oslovit koncové zákazníky a malé stavební firmy, které se zaměřují na stavby a rekonstrukce rodinných a bytových domů, garáží, sklípků, balkónů, lodžií a teras, rovných či mírně svažitých střech, kde lze jako izolaci nebo krytinu doporučit fólii PVC-P, nebo jiný izolační materiál.

    Balkóny, terasy a střechy provádíme včetně oplechování systémovými plechy Viplanyl a montáže tvarovek, bez kterých nelze zajistit dokonalou těsnost hydroizolačního systému v detailech a po obvodu stavby.

    Dále provádíme izolaci jezírek, bazénů, jímek, kořenových čističek, šachet, studní a jiných staveb, kde je žádoucí udržet anebo nepropustit vodu.

    Na zateplení nebo ochranu vodorovných a svislých konstrukcí provedeme dodávku a montáž polystyrenů EPS nebo XPS, popřípadě OSB desek.

    Na balkóny, terasy a lodžie po předchozí dohodě realizujeme dodávku a montáž umělé trávy (landscaping), dlažby na terče nebo ochranné pochozí fólie WALKWAY.

    Dle potřeb zákazníků dodáme také výrobky z PP a PE desek, vhodné jako filtry k jezírkům, kryty čističek, vodoměrné šachty atd.

    Na vyžádání jsme ochotni zaslat vzorky fólií nebo jiných používaných materiálů a dále zdarma provedeme předběžnou kalkulaci, která se v zásadě neliší od skutečně provedených a účtovaných prací.

    Na naši práci poskytujeme nadstandartní 60-ti měsíční záruku a servis.

    Samozřejmostí je dodání potřebné dokumentace (materiálové listy, protokoly, atesty a prohlášení) které jsou nutné pro kolaudační řízení.

 

 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.