Izolatérství

    Hlavní činností je pokládka a svařování izolačního souvrství proti zemní vlhkosti, RADONU, gravitační vodě a tlakové vodě. Svařování se provádí horkovzdušně a já používám profesionální ruční přístroje Leister Triac AT, automat Leister TWINNY S, který vytváří tzv. dvoustopý svár, kterým je garantována nejvyšší možná kvalita svařování v zemních a jezírkových fóliích a mechanicky kotvené fólie svařuji přístroji Leister UNIROOF AT 300 a poloautomatem UNIDRIVE 500.

    Nejčastěji dodávám Izolační fólie PVC od českého výrobce FATRA Napajedla, ale mohu nabídnout fólie i jiných výrobců ( Dekplan, Sikaplan, Protan, Alkorplan, Rhenofol atd.)  Nově zařazuji do nabídky Izolační fólie HDPE a LDPE od JUTA Dvůr Králové nad Labem. Izolaci asfaltovými pásy provádím pouze ve výjimečných případech.

    Balkóny, terasy a střechy realizuji včetně oplechování poplastovanými plechy Viplanyl a montáže tvarovek, bez kterých nelze zajistit dokonalou těsnost hydroizolačního systému v detailech a po obvodu stavby a na kotvení používám nekorodující kotevní prvky.

    Dále provádím izolaci spodních staveb – základových desek domů včetně podsklepení, jezírek, bazénů, jímek, kořenových čističek, šachet, studní a jiných staveb, kde je žádoucí udržet anebo nepropustit vodu.

    Na zateplení nebo ochranu vodorovných a svislých konstrukcí provedu dodávku
a montáž polystyrenů EPS nebo XPS,  nopové HDPE fólie, popřípadě OSB desek a překližek.

    Izolaci provádím také pomocí aplikace tekuté hydroizolační hmoty na bázi polyuretanu, gumy, cementu  nebo bitumenu.

    Na práci poskytuji standartní 60-ti měsíční záruku a servis a na vyžádání zajistím firmu na defektoskopii izolačních systémů..

    Samozřejmostí je dodání potřebné dokumentace (materiálové listy, protokoly, atesty a prohlášení) které jsou nutné pro kolaudační řízení.

 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.